درباره ما

  شرکت کالا صنعت هوشمند   زیر مجموعه هُلدینگ شرکت پیمان طوس با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در حوزه اتوماسیون صنعتی به عنوان یک شرکت فن آور و مخترع  در راستای مدیریت و کنترل مصرف و بهینه سازی انرژی ، با استفاده از دانش و توان نیروهای متخصص داخلی موفق به طراحی و تولید انواع تابلوهای برق هوشمند و پنل های هوشمند مدیریت گردیده است

شرکت مهندسی پیمان طوس در سال 1374 با موضوع طراحی و اجرای تاسیسات مکانیکی و الکتریکی تاسیس وهمزمان در سایر رشته ها همچون الکترونیک ،  مخابرات ،  رایانه  و فناوری اطلاعات  فعالیت خود را ادامه داد .

در سال 1395 موفق به ثبت اختراع دستگاه ” پنل هوشمند سازی تجهیزات ساختمان و اماکن ” در حوزه مدیریت و کنترل مصرف بهینه سازی انرژی  گردید.

این اختراع در سی و چهارمین جشنواره فرهیختگان  توسط ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام رونمایی گردید.

همچنین در همان سال از سوی مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان ” واحد فناور ” مفتخر به کسب رتبه A  در زمینه کارهای نو و خلاقانه  گردید.

هم اکنون این مسیر با توجه به سیاستهای کلان مدیران مجموعه پیمان طوس و با هدف تولید و اجرای تجهیزات هوشمند سازی توسط ”  شرکت کالا صنعت  هوشمند  ” ادامه خواهد یافت .

پنل های تولیدی این شرکت در حوزه های صنعتی و غیرصنعتی شامل زیر ساختهای  برق ، گاز ، آب ، روشنایی ، تهویه مطبوع ، موتورخانه ، ابنیه ، کشاورزی ، فضای سبز و … قابلیت کنترل و مدیریت انرژی را داشته و بطور میانگین تا 28 % از هزینه های این بخش را کاهش میدهد.

شرکت کالا صنعت هوشمند توان تولید ، نصب و راه اندازی و ارائه تجهیزات لازم در زیر ساختهای فوق را با فرآیندهای درخواستی از سوی مشتری در اِشل های مختلف را دارد..

شرکت کالا صنعت هوشمند با حضور مدیریت و اساتید و کارشناسان مجرب  مفتخر است گام مهمی در جهت آبادانی سرزمین ایران اسلامی در زمینه بومی سازی فناوری و هوشمند سازی  برداشته و باعث شکوفایی علم و فرهنگ کار و تلاش متکی بر دانش گردد.